Лип 28, 2022

28 липня, в День державності України 🇺🇦, Харківська міська рада підписала Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з громадською організацією Добробат , благодійною організацією Відбудуємо Харків та громадською організацією Rotary Club Kharkiv “New Level” щодо створення волонтерської ініціативи Проєкту «Харківська Армія Відбудови».

Проєкт “Харківська_Армія_Відбудови” за підтримки міського голови Ігоря Олександровича Терехова створений для допомоги:

📍 комунальним службам міста Харкова, підрозділам ДСНС у розбиранні завалів, прибиранні сміття, ремонті будинків та майданчиків;

📍 бійцям Збройних Сил України і територіальної оборони (ТрО) в облаштуванні блокпостів з метою укріплення оборони міста;

📍 проведення спільних заходів із пошуку фондів в Україні та за кордоном для надання допомоги Харкову.

Під час підписання Меморандуму Iгор Терехов подякував волонтерам за допомогу, яку з початку війни вони надають комунальним службам, бійцям тероборони, військовим та всім жителям міста Харкова.

«Я безмежно вдячний волонтерам, які разом із нами розбирають завали, евакуюють людей із небезпечних районів, допомагають продуктами харчування, готують та розвозять їжу, купують нашим захисникам амуніцію, автомобілі… Попереду на нас чекає дуже багато роботи. Нам треба перемогти агресора, відстояти Харків. Я впевнений, що не за горами той день, коли ми разом почнемо відбудовувати наше місто. Після перемоги Харків стане ще красивішим і комфортнішим», – підкреслив Ігор Терехов.

У свою чергу керівник БО «Благодійний фонд “Відбудуємо Харків” Станіслав Бочарніков зазначив, що з початку війни на вулиці міста виходять сотні харків’ян, серед яких – жінки, діти, люди похилого віку. Кожен з них робить свій внесок у ліквідацію наслідків російської агресії. Однак якщо об’єднати зусилля всіх харків’ян, це можна буде зробити набагато швидше.

Заповнюйте заявку на волонтерство та ставайте частиною дружньої команди вже зараз!

Разом до перемоги! Все буде Україна 💙💛