Головний спеціаліст Техніко-аналітичного відділу Департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради

Народилась в Івано-Франківській області, з 2001 – живу у місті Харкові.
Освіта вища. Навчалась у Національному фармацевтичному університеті (2004–2010), Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (2013–2016), Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова (2017–2019), здобула науковий ступінь кандидата наук з державного управління (2022).

Напрями наукового пошуку – взаємодія громадянського суспільства та держави, державна політика щодо внутрішньо переміщених осіб (ВПО), гендерна політика.

Працюю в Департаменті житлово-комунального господарства Харківської міської ради.

Обов’язки у фонді: організації і проведення комунікативних заходів, комунікація з журналістами та представниками мас-медіа.
Відкрита для обговорення питань розроблення стратегії комунікації з донорами / фондами, написання грантових проєктів та інше.

Відповідальна за коммунікації

Поширення інформації про наш фонд є надзвичайно важливим. Просимо відгукнутися тих, хто готовий допомогти будівельними та ремонтними матеріалами, інструментами та інструментами, грошовими пожертвами. Але найцінніше – це наші волонтери, які в будь-який час виходять відбудовувати рідне місто.

Контакт

Сьогодні сотні волонтерів працюють на вулицях Харкова та наводять порядок, допомагаючи розбирати завали зруйнованих будинків.