ЧаПи

Перший фонд міста Харкова, який орієнтований виключно на допомогу місту та комунальникам у подоланні руйнувань житлового фонду та інфраструктури.

Основна мета створення та сфера діяльності фонду – допомога комунальним службам міста Харкова та мешканцям міста у відбудові житлового фонду, який зазнав руйнування / пошкоджень внаслідок бойових дій, зумовлених збройною агресією росії.

Фонд створено за підтримки міського голови Ігоря Терехова, за ініціативою представників Департаменту житлово-комунального господарства, профільних комунальних підприємств та небайдужих харків’ян.

Благодійний фонд «Відбудуємо Харків» допомагає дітям, молоді та дорослим, особам похилого віку, виконавчим органам Харківської міської ради, комунальним підприємствам, культурним, науковим та освітнім закладам та установам, дитячим будинкам, садочкам, школам, інтернатам, дитячим спортивним та іншим закладам, медичним установам, а також іншим особам визначеним діючим законодавством України.

Фонд співпрацює з міжнародними, українськими фондами, асоціаціями, організаціями та підприємствами, іншими юридичними та фізичними особами.

Основними напрямами діяльності фонду є:

  • залучення фінансової допомоги для надання адресної допомоги і підтримки працівникам Департаменту житлово-комунального господарства, комунальним підприємствам, які втратили житло;
  • налагодження взаємодії і співпраці з різноманітними фондами, компаніями для отримання спеціальної техніки, гуманітарної допомоги, додаткового фінансування з метою відбудови житлового фонду та інфраструктури міста.
  • заснування волонтерської ініціативи «Відбудуємо Харків разом»;
  • забезпечення перевезення волонтерів на транспорті до локацій проведення робіт;

Закупівля інструментів, будівельних матеріалів, допомога в ремонті техніки, забезпечення волонтерів інструментами / обладнанням для роботи.

Вся звітність є у вільному доступі на сайті. Фонд діє тільки в рамках законодавства України.

Фонд є координатором між містом в особі профільних служб та волонтерами, забезпечує залучених волонтерів інструментами / обладнанням для роботи, транспортом, їжею.

За заявкою харків’ян або балансоутримувача, суворо після дозволу від профільних служб (ДСНС, військових, поліції, інспекції праці тощо).

Профільні структурні підрозділи Виконавчого комітету Харківської міської ради, адміністрації районів міста, комунальні служби / підприємства, ОСББ, фізичні / юридичні особи, які потребують допомоги.

Renovatetogether – молодий фонд ентузіастів, створений з метою надання гуманітарної допомоги постраждалим від поточної ситуації в Україні. У нас є спеціальна міжнародна команда, яка готова запропонувати свою підтримку тим, хто постраждав від цієї катастрофічної війни.